„intenzivní péče na míru pro vaši duši"

Co jsou to bachovy esence?

Bachovy květové esence představují bezpečnou a přirozenou cestu, protože
jemně napravují ztracenou rovnováhu mezi myslí a tělem. Pomáhají odstranit
negativní emoce a navozují klid a štěstí, díky čemuž dostává naše tělo
příležitost se začít posouvat. Pozitivně působí na psychiku a harmonizují stav
organismu.
 
Tyto esence míchám ze základních esencí a v souladu s recepturami Dr. Edwarda Bacha.
 
Esence pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše. Míchají se na míru potřebám každého klienta a nabízí tak komplexní účinek kombinace jednotlivých esencí.

 

Pro koho jsou vhodné:

Pro děti

Bachovky jsou vhodné i pro děti všech věkových kategorií od novorozenců až po starší děti. Esenci na míru využijete v mnoha každodenních situacích, ve kterých byste vašemu dítěti rádi pomohli, ale nevíte jak. Slouží k dosažení vnitřní rovnováhy a radosti během dne.

Pro dospělé

Pomáhají lidem každého věku. Je jedno jestli jste student, pracující, maminka na mateřské, nebo důchodce. V každém věku může nastat náhlá situace, či vygradovat období kdy je potřeba zvládnout nejrůznější záporné emoce.

Pro zvířata

Namíchejme esenci na míru vašim domácím mazlíčkům, protože i oni mohou zažívat perné chvilky. Samota ve chvílích, kdy jste v práci, návštěva veterináře, lékařský zákrok, Silvestr, bouřky, nebo přeprava. To vše může mít dopad na vnitřní pohodu vašeho čtyřnohého kamaráda.

Jak probíhá konzultace?

Společně zjistíme o čem to u vás je.

Popíšete svoji situaci. Není třeba jít do úplné hloubky, pouze se dotkneme toho, o čem to je.

Navrhnu vám bachovky na míru.

Na základě toho, vám pak navrhnu složení na míru, které vám pomůže dostat se do rovnováhy.

S láskou vyrobím, zabalím a odešlu.

Výroba probíhá vždy podle originálních postupů Dr. Bacha.

Forma setkání je různá. Záleží na vás, jakou formu zvolíme.

Můžeme si napsat email, zavolat si, setkat se přes ZOOM , či osobně.

Každá varianta má svoje výhody.

Udělejte první krok a napište mi. Odepíšu během jednoho dne.
Těším se na spolu-práci.

Nejčastější otázky

 • Jak se kapky užívaj?
  Bachovy kapky na míru se užívají 4x denně 4 kapky
 • Můžu se předávkovat a mají vedlejší účinky nebo jsou návykové?
  Bachovy kapky jsou 100% bezpečné. Předávkování není možné, nevzniká návyk ani nemají vedlejší účinky. Jsou přírodním produktem.
 • Mohou se Bachovy kapky užívat s jinými léky nebo přípravky?
  Bachovy kapky lze užívat i jakýmikoli léky (i antidepresivy), přípravky, doplňky stravy, homeopatiky, bylinkami atd., prakticky s čímkoli.
 • Kdo může Bachovy kapky užívat?
  Bachovy kapky může užívat kdokoliv. Malá miminka, těhotné ženy, kojící matky, dospělí muži i ženy, ženy v klimakteriu a také senioři. Také každé zvířátko – psi, kočky, papoušci, koně.
 • Jak dlouho kapky vydrží?
  Expirace Bachových kapek je 6 měsíců. Pokud nejsou kapky konzervovány alkoholem, je expirace jen 1 měsíc.
 • Za jak dlouho spotřebuji kapky ve 30ml lahvičce?
  Při pravidelném užívání 4x denně 4 kapky se lahvička spotřebuje za cca 1 měsíc. Je potřeba kapky uchovávat v chladu!
 • Za jak dlouho kapky účinkují?
  Kapky účinkují hned. Jejich působení je velmi jemné. Podle citlivosti jedince lze pociťovat působení hned nebo do 3 týdnů při pravidelném užívání.
 • Jak dlouho kapky užívat?
  Je věc naprosto individuální. Liší se u jednotlivých problémů i jedince. Při sestavení vhodné směsi v naší poradně určíme i počet lahviček doporučeného daného složení. Bachovy kapky můžete užívat krátkodobě ke zharmonizování jednoho problému nebo dlouhodobě ke zkvalitnění celého svého života. Užívání není omezeno. Kapky lze užívat i celý život, je to jedině ku prospěchu. Nevzniká závislost.
 • Jak objednat Bachovy kapky na míru?
  Stačí mi napsat případně si rovnou vybrat termín setkání.
 • S jakými esencemi pracuji?
  K výrobě Bachovy esence na míru využívám esence značky Nelsons v BIO kvalitě. Tyto esence jsou vyrobeny přísně v souladu s metodou Dr. Bacha.
Děkuji za Bachovky, ale také za velmi přínosnou konzultaci, která namíchání předcházela. Musím říct, že z ní v mnohém čerpám do teď. Nemám ráda nová setkání, ale už naše „poprvé“ bylo to velmi uvolněné a příjemné setkání, ve kterém jsem měla možnost probrat moji situaci s jakýmsi nadhledem. Už to mi dalo sílu a chuť to zvládnout. Ta první lahvička Bachovek na míru byla úplný zázrak. Vrátila se mi radost do života. Dostala jsem i odvahu vystoupit z toho začarovaného kruhu a začít žít život, který jsem vždy toužila žít.
Janča Soukupová
Milá Katko, jsme nadšené, jak s Vaší pomocí naše Terezka zvládla nástup do nové školky. Byly jsme už na dně z každodenních dramat a stresů. Po ránu z toho, že se blíží školka a večer, protože ráno bude školka. Po týdenním užívání Bachovek od vás jsme viděly, že je Terka klidnější. A po deseti dnech jsme byly bez problému, který byl pro nás dlouhé měsíce neřešitelným. Je mi jen líto, že jsme o vás nevěděly dříve, určitě bychom namíchání Bachovek využily. Moc vám děkuji.
Broňa a Terezka Marouškovi
Je to už 4 měsíc od našeho setkání a já mám potřebu dát vám zpětnou vazbu na velmi dobře odvedenou práci. Dlouho jsem myšlenku nechat si namíchat Bachovky na míru odkládal a teď toho trochu lituji, protože efekt nastal velmi brzo. Z podrážděnosti a nechuti vstávat a jít do práce jsou teď pohodové dny. A není to díky kapkám, ale díky odvaze, kterou mi dodaly. Konečně jsem se totiž dokázal postavit vedení firmy a dosáhl tak změn, ze kterých těžíme všichni. Jsem rád, že toto špatné období jsem díky Vám překonal.
Tomáš R.