Jsem Katka, profesionální koučka, průvodkyně a mentorka. Pomáhám podnikatelkám a všem ženám, které se nebojí čelit své pravdě, svému strachu a svým výzvám v cestě za vnitřní svobodou a sebeláskou ke spokojenému životu.

Já sama dnes podnikám. Dělám to, v čem cítím totální vnitřní naplňení a svobodu.

Dobře si ale pamatuji na roky, kdy můj život vypadal úplně jinak, než vypadá teď.

Byla jsem vytíženou manažerkou, co jela na 130%. Díky tomuto nastavení jsem toho stihla hodně. Často jsem spíše než spokojená byla naštvaná. Paradoxně totiž moje potřeby a touhy šly vždy na poslední místo. Pro druhé bych se ale rozdala, neuměla jsem říct ne, natož si nastavit hranice s mými nejbližšími.

S postupem let se to vše zhoršovalo. Cítila jsem se hrozně. Měla jsem pocit, že svůj čas jsem vyměňovala za peníze a přesto, že jsem v očích ostatních měla vše, připadala jsem si spíše jako stroj, který dře od rána do večera. Byla jsem hodně v hlavě a málo v srdci. Vědomě jsem se odpojovala od svého vnitřního já, od toho co chce, po čem touží. A aby to pro mě bylo jednodušší, tak  i to, co mě zraňovalo, dotýkaklo se mě, nebo se mi jakkoliv vnitřně nelíbilo jsem s tichostí zametla pod koberec, protože na sebe samou pro to všechno nebyl čas a ani odvaha.

Až tahle nametená hromádka pod mým pomyslným kobercem jednou nešla překročit.

A já jsem pochopila, že buď s tím začnu něco dělat, nebo rozjedu tento nesmyslný  kolotoč tak, že z něj bude těžké vystoupit.

 A nastalo období, které sice nebylo snadné, ale naučilo mě strašně moc. 

A začala jsem pěkně od základů. Investovala jsem nemalou částku do rozvojových programů, koučovacích kurzů a mastermindů.  Měla jsem průvodkyni, která mi pomohla vrátit se sama k sobě a otevřít si srdce, najít svou sílu a pracovat s vlastní intuicí. Měla jsem koučku, o kterou jsem se mohla opřít a získat nadhled na mojí cestě. A hned několik mentorek, které mi pomáhaly zorientovat se v oblastech, které pro mě byly cizí. Řekla jsem si o pomoc, nebyla jsem na ve sama. A můj život dostal najednou šťávu.

Najednou jsem začala vidět věci z mnohem vyšší perspektivy. Najednou jsem cítila samu sebe. Znala jsem svoji sebehodnotu a každý můj krok byl jistější, než kdy před tím.

Od té doby se můj život začal velmi významně měnit.

Přijala jsem se takovou jaká jsem.

Konečně jsem oběvila, přiznala si a doprožila situace, které jsem jako malá zažila, neuměla je však zpracovat a tak jsem je raději uzamkla někde uvnitř sebe.

Tahle cesta nebyla  vždy snadná a do teď je co "čistit", ale když se ohlédnu za svou cestou - vidím, že to stálo za to. 

Postavila jsem se na vlastní nohy, které stály pevně na zemi. Začala jsem podnikat. 

Plnit se tak pomalu, ale jistě začal i můj velký sen, kterým bylo cestovat a  poznávat svět kolem sebe volným a přirozeným, každodenním tempem. V rovnováze. Bez výčitek, že nechávám rodinu doma, že musím žádat o dovolenou, nebo cokoliv dalšího. Dostavil se i pocit volnosti a svobody v každém dni a na každém kroku.

 

Mojí cestou je naučit tě jak žít život ve vnitřní svobodě. Ne život podle někoho, ale přesně takový, jaký chceš.

 

 

tady jsou odpovědi na nejčastější otázky, které dostávám. Zajímá Tě něco dalšího? Klidně mi napiš 🙂

 • Jsem optimistka, co vstává ( velmi brzo) každý den s dobrou náladou.
 • Mám dvě děti (2 a 3 roky) které s námi procestovaly přes desítku zemí.
 • Jsem vášnivá cestovatelka. Ráda cestuji do různých koutů světa za kulturou, jídlem a lidmi.
  Projela jsem kus světa jen s batůžkem na zádech. Co máme děti, jsme už pohodlnější a tak cestujeme velkou část roku naší obytnou dodávkou. Největším dobrodružstvím zatím byla Indie, kterou jsem projela úplně sama na vlastní pěst s příručním batůžkem.
 • Když zrovna necestuji, žiju v domě poblíž brdských lesů ve středních Čechách.
  obklopena přirodou, dobrými lidmi a zvířaty.
 • Miluji hudbu, osobní rozvoj dobré jídlo a humor v jakékoliv podobě
  a jsem ve znamení Býka.