Vykroč na novou cestu se mnou.

Zajímá Tě

o

O čem je spolupráce se mnou?

Mám jedinečnou kombinaci metod a postupů. Mojí cestou je propojování koučovacích a terapeutických technik, včetně práce s energií a učení se toho, jak vnímat sebe samu, jak pracovat s vlastní intuicí a jak si otevřít srdce. 

Díky koučovacím technikám se dostaneme  tam, kam ses sama možná nikdy nedostala. Přijdou uvědomění a také  propojení, které ledacos z minulosti vysvětlí, ale hlavně Ti umožní posunout se dál. Pěkně krok za krokem. Očekávej podporu-nebudeš na to sama. Ale i provokaci, pokud ucítím, že je na místě. Do spolupráce přizvu intuici.  A vnesu nadhled tam, kde cítím, že to láká k uvíznutí v dramatu. 

Provedu Tě na Tvé cestě za životem Tvých snů. A  je jedno, v jaké fázi se právě nacházíš. Ať jsi stále na začátku, nebo ses zastavila v určité fázi a nejde to dál. Od této chvíle už věci nebudou jako dřív. Společně otevřeme Tvé srdce. Umožníme mu jít do popředí. Zaktivujeme sebelásku. A naučím Tě, jak být plně ve své síle. Ale i jak zpracovat pochybnosti a strachy. Uvidíš, že je to jednodušší, než se zdá.

Nastavíme Tvůj Mindset. Mám transformační postupy, které umožní měnit strach na odvahu. Dosažní vnitřní svobody  přinese lehkost a radost do každého dne na Tvé cestě, což má velký dopad na Tvou sebehodnotu. Společně aktivujeme Tvé vnímání sebe sama, svého těla i Tvou intuici. Také se naučíš, jak pracovat se svou vnitřní energií tak, jak potřebuješ. Získáš sebedůvěru. Umožní celé podnikání uchopit jinak. Získáš sebevědomí, energii a chuť rozvíjet (nejen) svůj byznys na další level.

Jsem "doma"v těchto tématech:

Podnikání

Sebevědomí & sebehodnota

Obchod

Komunikace

Štěstí

Hojnost

Vnitřní svoboda

Rovnováha

Spolupráce s Katkou je úžasná. Po každém sezení mám nápady, motivaci a energii na další dny. Taky mám odvahu zvládnout vše, co mi přijde do cesty. Bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Katko Děkuji.
Petra NedbalováPodnikatelka
Našla jsem chuť života a nyní konečně žiju naplno a užívám si každý den. Koučing byl pro mě zcela nové téma. O to více jsem byla překvapená jak rychle a jak velké výsledky spolupráce s Katkou přinesla. Moje první téma bylo najít v sobě motivaci. Byla jsem bez chuti a energie, chodila od jednoho k druhému a neuměla jsem se radovat z výsledků, kterých jsem dosahovala. Už po pár setkáních jsem tu chuť nalezla a hrozně rychle se posunula dál. Nyní hraju mnohem větší hru a mám pocit, že konečně žiji život, který byl dosud nedosažitelným snem.
Lenka ŠustrPodnikatelka
Cítila jsem, že ve svém životě potřebuji nějakou změnu, něco nového se naučit a posunout se ve svém životě o další krok. Proto jsem oslovila Katku. A můj život nabral velké obrátky. Na každém setkání jsem objevila kousek skládačky, která mi strašně dávala smysl. A dávál do teď. Nyní žiju úplně jiný život než jsem žila. Nejde o materiální věci, ale o to jak se cítím. Jsem sebevědomá, šťastná a mám samu sebe na prvním místě. Děkuji za to že jsi tu pro mě Katko a že jsi mi pomohla změnit můj život k lepšímu.
Jana DvořáčkováPodnikatelka

Zkušenosti v číslech:

Získané akreditace:

Nadpis výzvy k akci

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Osobní zkušenost je více, než tisíce slov.

Pojďme se poznat a zjistit, zda nám to společně bude šlapat.