Udělejte jednou něco jinak! Přejít bosou nohou žhavé uhlí vám navždy změní život.

Tento víkend vám umožní uvolnit se, zklidnit mysl a hlouběji se propojit s vaším já. Díky tomu načerpáte novou sílu budete schopni přitáhnout k sobě to, co v životě opravdu chcete.

Užijte si čas v léčivém prostoru uprostřed krásné přírody s noclehem v jurtě. V prostředí, které vám umožní zažít a spojit se se svým srdcem, intuicí, svou opravdovou vnitřní silou ale, také odvahou. V úzkém kruhu podobně naladěných lidí. 

To vše skrze prožitek.

Těšit se můžete na kakaový ceremoniál, práci s vlastní myslí, vizí, ale i odvahou.

Čeká nás chůze po střepech, ohýbání lžic a to vše završíme společně přechodem po žhavém uhlí.

Posuňte v sobě hranice toho, co vše je možné a pojeďte s námi!

Čeká vás zážitek, který s vámi zůstane celý život.

20.-22.10.2023
Vrábsko (okr. Písek)

Na co se můžete těšit?

Celý víkend má promyšlenou koncepci a jasně definovaný záměr.

 • Propojíte se se svým tělem a srdcem
  Otevřete svoje srdce. Propojíte se s vlastní intuicií a pochopíte a pocítíte, že jednat v souladu s ní je bezpečné.
 • Prohloubíte sebedůvěru
  Získáte silnější smysl pro orientaci, sílu, odhodlání a důvěru. Tato událost zcela automaticky vyzdvihne na povrch vaše silné stránky.
 • Naučíte se pracovat se svou myslí
  Zjistíte, jaký dopad mají myšlenky na všechno ostatní ve vašem životě. Zažijete si na vlastní kůži, že myšlenky jsou způsob, kterým vytváříme vlastní realitu.
 • Zažijete výstup ze zóny svého komfortu
  Ale přesto budete v bezpečném a podporujícím prostředí.
 • Přejdete přes žhavé uhlí bosou nohou
  Závěrečná chůze po žhavém uhlí není cílem, ale především prostředkem k dosažení šťastnějšího, kvalitnějšího a naplněného života. Na vlastní kůži zažijete, že můžete vše, co chcete.

STRUČNÝ PROGRAM AKCE:

 • Pátek: začátek akce odpoledne
  Doporučený příjezd je kolem 16. hodiny. Rozkoukáme se, seznámíme s programem, dáme si společnou večeři. Po společné večeři nás bude čekat zahajovací ceremoniál, sdílení očekávání a navážeme kakaovým ceremoniálem. Následovat bude hluboká meditace a muzikoterapie.
 • Sobota: celodenní program
  V sobotu nás čeká bohatý program. Těšit se můžete na cestu za vizí, chůzi po střepech, ohýbání lžic. Celý den zakončíme prožitkovým rituálem s přechodem po žhavém uhlí.
 • Neděle: konec akce dopoledne
  Neděle bude probíhat ve volnějším duchu, necháme usadit vše, co jsme společně prožili. Společný víkend zakončíme závěrečným sdílením.

Kdo vás prožitkovým víkendem provede?

Katka Valentini

Koučka, průvodkyně na cestě k sobě a terapeutka.

Katka je koučka, průvodkyně žen na cestě k sobě a terapeutka. Stojí za celým projektem Nestůj si v cestě. V rámci víkendu bude vaší průvodkyní kakaovým ceremoniálem, provede vás hlubokou meditací a také zahajovacím a závěrečným ceremoniálem. Jakožto letitá organizátorka akcí a také milovnice osobního rozvoje skrze prožitek si vzala na triko celou organizaci akce. 🙂

Pavel Sudík

Kouč, hypnoterapeut, průvodce rituálem Firewalk.

Pavel je kouč, hypnoterapeut a zkušený průvodce chůzí po žhavém uhlí. Kromě toho, že má nachozeno po uhlí již několik kilometrů, je v současnosti jediným držitelem mezinárodně platného certifikátu v České republice. Jako kouč pojímá rituál přechodu žhavého uhlí zejména jako prostředek pro trvalou osobní pozitivní transformaci, než jako samotný zážitek. 

Existuje mnoho důvodů, proč byste mohli chtít vystoupit ze svého strachu a prozkoumat něco tak vzdáleného mimo svou zónu pohodlí.

Místo a atmosféra

Setkáme se ve Vrábsku. V jihočeské krajině plné rybníků, lesů, klidu a harmonie. Vrábsko je vzdálené 70 km jižně od Prahy v okresu Písek, 8km od Orlické přehrady a 10km od Zvíkovského podhradí.

Prostor, ve kterém se bude celý víkend odehrávat je už sám o sobě meditativní a léčivý. Navíc uprostřed krásné přírody. Spát budeme v jurtách, které sami o sobě mohou být krásným a netradičním zážitkem.

 V ceně pobytu je i plná veganská strava včetně pitné vody. Budeme mít vlastní kuchařku. Začínáme v pátek večeří a končíme nedělním obědem.

Akce není plánovaná jako hromadná  "masovka", naopak se bude jednat o menší intimní skupinu podobně smýšlejících lidí, v rámci které může být každý  sám sebou a cítit se dobře.

Jurty jsou pohodlné za jakéhokoliv počasí. Vybaveny matracemi na spaní. Prostěradlo a spacák nutno vlastní. Je zde elektrické osvětlení a el. zásuvka. V případě, že bude chladno, jsou v každé jurtě i krbová kamínka. V areálu jsou k dispozici sprchy a společná vybavená kuchyň.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

AJAJ!

Prožitkový víkend jsme vyprodali. 

V dubnu bude další.

Pokud chceš být mezi prvními, kdo se to dozví, nebo se zapsat mezi náhradníky pro tento, řijnový běh pro případ, že by někdo vypadl, zanech níže svůj kontakt:

Nejčastější otázky:

 • Nebude nám takhle v říjnu zima?
  To si pište, že nebude. Kromě toho, že jsme objednali krásné počasí má každá jurta má kamínka. Stejně jako hlavní prostor, ve kterém budeme.
 • Co když se budu bát?
  Každý má a bude mít právo se sám rozhodnout zda přejde, či ne. Z velké části ale přejdou i ti, kdo do poslední chvíle byli přesvědčeni, že je to nemožné as že to nedají.
 • Neublížím si?
  Pavel již provedl rituálem tisíce lidí a nikdy jsem neviděl ani nezažil nic drastického nebo něco extrémního. Je to mnohem jednodušší než jak to vypadá a zní 🙂

Máte jinou otázku? Napište mi na email: valentini.katka@gmail.com

Spojte se s tím v sobě, co bylo potlačeno a čeká na své znovuobjevení. Zažehněte, nebo oživte vize svojí duše.

 

Co vše je zahrnuto v ceně?

 • Kompletní program včetně pomůcek
  Rituál přechodu přes žhavé uhlí , Kakaový ceremoniál, lžíce k ohýbání, šípy, meditace, nic dalšího není dodatečně účtováno.
 • Ubytování v jurtě
  Jurty jsou vybaveny matracemi na spaní, nábytkem k sezení, úložnými prostory. Každá jurta má krbová kamna a osvětlení. Je však nutné si vzít vlastní prostěradlo a spacák.
 • Plná penze
  Veganská strava v podobě 3 chodů denně. (Snídaně - oběd - večeře). Pitná voda neomezeně k dispozici.
 • Storno podmínky platné od 1.6.2023:
  Storno poplatek ve výši 25% ceny při odvolání účasti více než 30 dnů před odjezdem, storno poplatek ve výši 50% ceny při odvolání účasti 29-14 dnů před odjezdem, storno poplatek ve výši 100% ceny při odvolání účasti méně než 14 dnů před odjezdem. Řešením je najít si za sebe náhradníka nebo se obraťte na mě.

Reference účastníků, kteří nás už zažili:

Firewalking mi darovala k narozeninám sestra. Myslela jsem si, že se asi zbláznila. Celý víkend byl však krásný, poznala jsem nové lidi a hlavně jsem byla součástí něčeho, co se nedá logicky popsat. Prostě malého zázraku. To, že člověk dokáže přejít žhavé uhlí bez újmy na zdraví, je neuvěřitelné. Víkend mě posílil a dodal mi odvahu do dalšího života. Zažila jsem, že když člověk něco chce, tak to dokáže.
Lucie Benešová
Když jsem šla poprvé na kakaový ceremoniál ke Katce, neměla jsem žádné očekávání. Byl to velmi krásný hluboký zážitek, který u mě spustil a otevřel něco krásného, co vlastně jede do teď. Těším se na další příležitost to s tebou znovu zažít.
Bára Forejtová
Rituál byl pro mě ohromným impulsem v cestě vpřed za mými sny. Přechod přes žhavé uhlíky byl jedním z nejsilnějších okamžiků v mém životě, při kterém jsem prožívala ohromnou radost, energii, napojení na vlastní intuici a intimní spojení s matkou Zemí. Mnohokrát děkuji, Pavle!
Lenka Štukhejlová