UMĚNÍ PSANÍ DENÍKU.

Osobní rozvoj, deníkování, jak jsem začala s osobním rozvojem

Gratuluji k rozhodnutí nebýt na vše sama a dopřát si podporu do začátku. 

zvu tě na společnou inspirativní 8-týdenní cestu, která ti otevře dveře do světa různých forem a stylů psaní.

 

Tahle cesta je zaměřena na to podpořit tě na tvojí tvůrčí cestě.

 

Nezapomeň, že vytvoření návyku trvá minimálně 21 dnů.

Budeme se věnovat různým formám psaní deníku, zažiješ, že každá forma má své vlastní kouzlo a umožní ti vyjádřit své myšlenky a emoce zcela jedinečným způsobem.

 

Poskytnu ti inspiraci a praktické rady, jak

z psaní deníku vytěžit nejvíc a zároveň si to vážně užít.

 

Nemusíš se obávat, že ti dojdou témata, o kterých psát. Každý týden dostaneš seznam pravidelných témat, která ti budou sloužit jako průvodce a inspirace.

 

Tvoje deníkové zápisy tak budou plné zajímavých příběhů a zamyšlení.

 

Těším se na to, že spolu objevíme rozmanitost forem a stylů psaní deníku a na to co se otevře díky této inspiraci na tvojí cestě psaním.

Co ti to přinese?

 • NAJDEŠ JAKÝ STYL PSANÍ TI SEDÍ
  Během kurzu se ponoříme do různých formátů psaní deníku, a objevíš, jak každý z nich má své osobité kouzlo a umožňuje vyjádřit myšlenky a emoce jedinečným způsobem
 • UŽITEČNÉ RADY A TIPY A TRIKY JAK NA TO
  Těšit se můžeš na tipy a triky pro úspěšný start, ale také cenné rady, jak vytvořit opravdový návyk psaní deníku a dosáhnout z toho maximálního užitku.
 • INSPIRACI O ČEM PSÁT
  Nemusíš mít obavy, že se ti vyčerpají témata, o kterých psát. Každý týden obdržíš seznam pravidelných témat, která ti poslouží jako průvodce a zdroj inspirace.
 • SROVNÁŠ SI MYŠLENKY A UVOLNÍŠ PŘEBYTEČNÝ TLAK
  Prostřednictvím pravidelného zaměření na konkrétní témata každý týden získáte jedinečnou příležitost pro srovnání svých myšlenek. Tento proces může pozitivně ovlivnit kvalitu spánku a zejména to, jak se celkově budeš cítit.

Jdu do toho a objednávám balíček s povinností platby:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zkušenosti s podpůrnou cestou:

Roky jsem chtěla psát deník, ale nevydržela jsem u toho. Pomohla mi s tím až Katka. Její otázky mi vždy otevřely spoustu možností a já psala jak o život. Bez tlaku. Šlo to samo. Stačilo jen nakopnout. Líbí se mi jak to je promyšlené a jak to i tématicky navazuje. Vlastně jsem si spolu se svým deníkem udělala takový letní kurz sama se sebou.
Jana
Kačko, Tvůj program je super. Nevěřila jsem že u psaní vydržím a už píšu déle jak rok. Jde to samo. Díky za Tvojí podporu do začátku. Pomohlo mi to se v tom opravdu usadit.
Zorka T.
Inspirativní otázky pro deník super. Měla jsem se od čeho odrazit každý den a neztrácela čas s tím o čem psát. A pomohly mi najít nadhled i tam, kde jsem to dřív neuměla. Je pravda že to chce čas. Teď už to jde samo. Od té doby píšu denně. Je to nejlepší terapie. Miluju tyhle chvíle kdy jsem sama se sebou.
Peťa S.